יש הרבה שאלות ששולחים לי בפרטי (גם אתם יכולים, הקליקו על הכפתור הצף מימין ותוכלו לשלוח אליי מגוון שאלות. לא מתחייבת לענות), אבל השאלה הזו לא רק חוזרת על עצמה, אלא גם מאפייני השואלות די דומים: אלה הן בדרך כלל נשים באמצע שנות השלושים שלהן או הארבעים המוקדמות. הנה כמה מהדברים שהן לא רוצות לספר על עצמן: שיש להן קמטים, פיגמנטציה, שיערות שיבה, שיער עייף, שערות סוררות מעל לשפה העליונה, כתמי קפה על השיניים, מחסור כרוני בשעות שינה, ועוד.

אני רוצה להגיד לך – את שקוראת פה ואומרת לעצמך: טוב, מה היא רוצה? אני הולכת לעבודה כדי שיהיה לי ממה לשלם לקוסמטיקאית – אני רוצה להגיד לך שאת לגמרי צודקת. הדברים שמפריעים לי – הם אחרים לחלוטין. בגלל זה אני לעולם לא אנסה לספר לך איך ויתרתי על מספרות ואני עושה קצוות בבית, שאני לא עושה טיפולי פנים או מניקור ושמוצרי האיפור שלי חולקו לפני שנים. מה שמתאים לי זה אולי נחמד מאוד, אבל אנחנו מדברות עכשיו עלייך.
הנה סוד שאולי יפתיע אותך לשמוע: המשמעת התקציבית שחררה אותי מהצורך לעשות את הטיפולים האלה, ששנאתי וסבלתי מהם כשהייתי צעירה. זה הכל. המשמעת התקציבית נתנה לי תירוץ מעולה להפסיק לעשות דברים שלא אהבתי לעשות ופשוט לא היה לי אומץ להודות בזה.

האם אני נראית כמו מישהי שמבקרת בקביעות במכוני יופי ומספרות ומתאפרת כל בוקר? בוודאי שלא. לגנטיקה, טובה ככל שתהיה, יש את המגבלות שלה. אם הסוג הספציפי הזה של אסתטיקה חשוב לך – בני את התקציב מסביבו. תני לעצמך קצת יותר הוצאות אישיות ונסי לראות עם מה את יכולה לאזן את זה. תהיי יצירתית. תקציב, בסופו של דבר, זה לגו: את יכולה לסדר את האבנים בכל סדר שבא לך. סדרי אותן בסדר שלוקח בחשבון את האסתטיקה הזו שחשובה לך.

תגובות ומחשבות